Penzión Fortuna - Miesto pre Váš oddych

Penzión Fortuna Dudince sa nachádza v pokojnej lokalite, 1,5 km od kúpeľov Dudince v časti Merovce.
Železničná a autobusová stanica Dudince sa nachádza vo vzdialenosti 900 metrov. Zábavné centrum so squashovými kurtmi, bowlingovými dráhami, fitnescentrom a požičovňou bicyklov je situované 1,5 km od penziónu.

Penzión Fortuna Dudince prevádzkujeme ako Chránenú dielňu, od ktorej môžu zamestnávatelia nakupovať Náhradné plnenie.

V roku 2011 prešiel penzión Fortuna komplexnou rekonštrukciou interiéru aj exteriéru, aby mohol poskytnúť našim zákazníkom príjemné a čisté prostredie pre ich oddych.

Penzión disponuje šiestimi apartmánmi s celkovou kapacitou max 30 hostí.
Každá izba obsahuje satelitnú TV, kúpeľňu, kuchynku a balkón.V penzióne Fortuna dbáme na čistotu a pokoj pre našich hostí.
V areáli penziónu nájdete vonkajší bazén, detské ihrisko s trampolínou a bedmintonovou sieťou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko.

Vo všetkých apartmánoch je vám k dispozícii kompletne vybavená kuchynka, vlastná kúpeľňa a satelitná TV s plochou obrazovkou.
V bare penziónu Fortuna Dudince si vyberte z ponuky rôznych nápojov. Obchod s potravinami je vzdialený 300 metrov. Za 10 minút prídete k mnohým reštauráciám.Ponúkané služby

Exteriér
- Vybavenie na grilovanie / Varenie gulášu, Altánok, Vonkajší vyhrievaný bazén, Záhrada, Slnečná terasa,

Aktivity:
- Biliard, Stolný tenis, Šípky, Možnosti pešej turistiky, Požičovňa bicyklov, Možnosť požičania kočíka, Herňa, Detské ihrisko, Trampolína, Spoločenská miestnosť vhodná pre rodiné akcie, Bar

Internet:
Zdarma! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie:
Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Ponuka pre firmy:
Možnosť školení, Teambuldingov, Penzión Fortuna Dudince prevádzkujeme ako Chránenú dielňu, od ktorej môžu zamestnávatelia nakupovať Náhradné plnenie.

zahrada penzionu

Neváhajte a rezervujte si ubytovanie ešte dnes!